Pirmizrāde : piektdien 22. decembris

Komēdija7+

Jaunās eglītes

Ёлки новые

Vērtējums: 7+
Kategorija: Komēdija
Ilgums: 1 stunda 26 minūšu

Filma krievu valodā ar subtitriem latviešu valodā.

Kā ierasts, pirms Jaungada kinoteātros atgriežas publikas iecienītā svētku komēdija „Eglītes“. Šoreiz būs „Jaunās eglītes“ – vēl jautrāka, saturā bagātāka filma ar trakiem piedzīvojumiem.

Jaunajā filmā skatītāji redzēs piecus dažādus, bet pēc ieceres tuvus stāstus, kas tiks piedāvāti almanaha veidā. Pirmais stāsts ir par Borjas un Žeņas seno draudzību, otrais par grūtnieci Sniegbaltīti, kura risina daudzus jautājumus. Trešais stāsts ir par iemīlējušos Gaļinu, kura apņēmusies Jaungada nakti pavadīt kopā ar iemīļoto, ceturtais par jauna hipstera izturības pārbaudi, kopā ar potenciālo audžutēvu dodoties uz mežu pēc eglītes. Visus šos cilvēkus vieno mūžīgo vērtību – draudzības, mīlestības, uzticības meklējumi un puisēns no Habarovskas, kurš Jaungada priekšvakarā aizbēdzis uz Maskavu, lai atrastu mammu.

Bez ļoti populārā Sergeja Svetlakova un Ivana Urganta filmā piedalās vesela zvaigžņu plejāde, un kopā ar to sižetā ielaužas veselīga humora svaigā vēsma. Komēdijā filmējies populārais krievu aktieris un šovmens Dmitrijs Nagijevs, komēdijas meistare Valentīna Mazuņina, asprātis Antons Bogdanovs, spilgtās kinozvaigznes Jekaterina Kļimova un Jeļena Jakovļeva, jaunās aktieru paaudzes pārstāvis Daniils Vahruševs, aizkadra balss pieder “Eglīšu” talismanam Konstantīnam Habenskim.